Imprezy

Imprezy plenerowe

Imprezy okolicznościowe Lublin – Pałac Wierzchowiska to wyjątkowe miejsce do ich organizacji. To właśnie tutaj czekają na Państwa wyjątkowe widoki, najlepsza kuchnia i obsługa dla pełnego zadowolenia!
Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych i firmowych od lat – teraz także w formie imprez plenerowych aż do 2000 osób w przepięknym parku okalającym pałac. To idealna lokalizacja do urządzenia firmowego pikniku, prezentacji, koncertu, festiwalu, także imprez okolicznościowych, w tym urodzin, zjazdu rodzinnego, hucznego wesela i wielu innych pasjonujących eventów. Na miejscu można rozłożyć scenę, wykonać niezbędne instalacje nagłośnieniowe i oświetleniowe, także rozstawić dodatkowe namioty zależnie od zaplanowanych atrakcji.

Ciepłe letnie dni i wieczory spędzone w parku Pałacu Wierzchowiska były już czasem licznych imprez plenerowych –  mogą zapoznać się z nimi Państwo w naszej galerii.

Do organizacji każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy naszym gościom niezapomniane wrażenia. Nasze wieloletnie doświadczenie to podstawa usług na najwyższym poziomie, także w przypadku prestiżowych eventów, podczas których wszystko musi być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Gdy potrzebna jest fachowa pomoc, nasi pracownicy służą wsparciem.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z organizacją imprez w Pałacu Wierzchowiska, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Zaprezentujemy Państwu naszą pełną ofertę i przygotujemy scenariusz imprezy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Spotkania biznesowe

Nasza restauracja jest doskonałym miejscem na śniadanie, małą kawę czy lunch biznesowy (oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu), spotkanie towarzyskie, czy bankiet.

Nasi kucharze sprostają wymaganiom zarówno miłośnikom tradycyjnej kuchni polskiej, jak i wytrawnych smakoszy. Spotkanie biznesowe to doskonała okazja do gry oraz nauki gry w golfa.

Wizyta w naszej restauracji będzie gwarancją mile spędzonego czasu połączonego z wypróbowaniem lokalnych specjałów naszej kuchni.

Serdecznie zapraszamy !